قیمت میکروسمنت


مقایسه قیمت میکروسمنت و دیگر پوشش های کف و دیوار

هنگامی که تصمیم به تغییر پوشش کف و یا دیوار های خانه تان می کنید باید علاوه بر آنکه بر اساس سلیقه شخصی تان پوشش دلخواه را پیدا نمایید و رنگ و طرح آن را انتخاب کنید، موضوع قیمت و هزینه تمام شده آن را نیز مد نظر بگیرید. برای این کار قیمت هر کدام را به صورت حدودی و یا دقیق در جایی یادداشت نموده و سپس به مقایسه آنها بپردازید. برای مثال اگر این متریال را در مقایسه با کاغذ دیواری قرار دهید خواهید دید که کدام یک برای تان به صرفه تر خواهد بود. البته موضوع دوام و ماندگاری آن را نیز مد نظر قراردهید. قیمت هر رول کاغذ دیواری خارجی با جنس و کیفیت خوب در حدود 5۰۰ هزار تومان است. همچنین هزینه نصب کاغذ دیواری هم به صورت جداگانه حساب می شود. متراژ دیوار خود را در نظر بگیرید و هزینه های لازم را حساب نمایید. آنگاه می توانید به صرفه ترین و زیباترین انتخاب را برای دیوار خانه تان انجام دهید.

زیر سازی برای انجام میکروسمنت

یکی از کار هایی که پیش از اجرای میکروسمنت به آن نیاز است، زیر سازی بوده که در مواقعی انجام می گیرد که سطح نیاز به این کار داشته باشد. اگر بخواهید میکروسمنت را بر روی سطوحی مانند موزاییک که صاف و یکدست است انجام دهید، دیگر نیازی به مرحله زیر سازی نخواهد بود و در هزینه های تان نیز صرفه جویی خواهد شد. اما هنگامی که سطح آسیب دیده باشد، حتما باید با مواد و مصالح مناسب ترمیم شده و سپس میکروسمنت گردد. بنابراین همانطور که بخش های قبلی هم گفته شد، در موضوع قیمت میکروسمنت باید هزینه های مربوط به زیر سازی هم لحاظ شود.

مزایای پوشش میکروسمنت

شاید در نگاه اول تصور کنید که قیمت میکروسمنت زیاد است و استفاده از این پوشش در مقایسه با دیگر پوشش ها به صرفه نیست، اما موضوع آن است که اولا هزینه میکروسمنت در بین هزینه های کلی ساخت جزئی است و موضوع دوم ویژگی های مثبتی است که این پوشش ها دارند، آنها یک فضای لوکس و متفاوت ایجاد می کنند و در نهایت برای مکان های بیرونی مانند دیوار و کف کافه ها، رستوران ها، محیط های اداری و شرکت ها و مکان هایی از این دست، میکروسمنت یک گزینه عالی می باشند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *